Zawody

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
W dniach 8-9.01.2011 w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska w trzech kategoriach wiekowych: młodzika, juniora młodszego oraz juniora. Tradycyjnie zawody odbyły się w hali sportowej Czarnych Bytom. W pierwszym dniu zawodów wystąpiło 19 zawodników Polonii Rybnik. Chłopcy spisali się bardzo dobrze zdobywając dla naszego klubu 10 medali. W niedzielę tradycyjnie wystąpiły kobiety, które również spisały się doskonale zdobywając medale złote, srebrne i brązowe.

W kategorii wiekowej młodzika i młodziczki medale zdobyli: złoty: Daniel Kejza i Bartek Bury, Zuzia Komarek srebrny: Arek Łasocha, Dawid Górecki, Julka Kowalczyk brązowy: Kacper Wieczorek, Paweł Borowski, Karolina Kula, Nikola Dorabiała, Natalia Sabat

W kategorii wiekowej juniora i juniorki młodszej medale zdobyli: złoty: Dawid Kuwaczka brązowy: Dawid Mańczyk, Jagoda Kowalczyk, Weronika Pilipiec

W kategorii wiekowej juniora i juniorek medale zdobyli: złoty: Karolina Wojciechowska, Ania Borowska, srebrny: Ania Porwoł brązowy: Przemek Frysztacki i Szymon Bury,

W zawodach wzięli również udział: Aleksandra Maciejewska (V miejsce), Paweł Kejza (V miejsce), Andrzej Bajek (V miejsce), Patryk Jeremicz (V miejsce), Szymon Bartnicki (V miejsce), Przemek Smołka (V miejsce), Szymon Podlasiak (VII miejsce) Szymon Puk, Karol Gaszka, Aleksy Mazur.